ביטוח בניין משותף - החשיבות של ביטוח מסוג זה

ביטוח בניין משותף

רוב האנשים בישראל חיים בבניינים משותפים וזה נכון בין אם מדובר על הצפון, על הדרום או על אזור המרכז. הסיבה לכך ברורה, שכן מחירי הנדל"ן בישראל מאוד גבוהים, ובנוסף, יש כאן צפיפות ברמה מאוד גבוהה. לכן טבעי שבמגורים משותפים כאלה תתעוררנה לא מעט שאלות, כמו למשל: מה עושים לגבי תחזוקת המבנה? ומה קורה אם יש נזק לחללים המשותפים? אם תבדקו את הדברים לעומק, אתם תראו שהיום יש בניינים משותפים מאוד גדולים ומפוארים. זה אומר שיש בהם חדרי כושר, בריכות, לובי, מעליות ועוד פינוקים אחרים. אותם חללים משותפים עלולים לסבול מאינספור נזקים ולכן תמיד תתעורר השאלה: מה עושים ואיך מממנים את התיקון הנדרש ואת השיפוצים? חשוב שתבינו: אם לא יהיה לכם ביטוח בניין משותף אתם תיכנסו להוצאות מאוד גבוהות. עלול גם להיות שלחלק מהשכנים פשוט לא יהיה מאיפה לגייס את הכסף ולכן ברור מדוע צריך לעשות משהו בנידון ולהקדים למעשה תרופה למכה.

 

ביטוח שמכסה את כל המצבים

התרופה הטובה ביותר למצבים שבהם מתרחש נזק בחללים המשותפים או למצבים שבהם צד שלישי עובר תאונה בשטח הבניין המשותף שלכם ומאיים לתבוע אתכם, הוא לעשות ביטוח בניין משותף. אם יהיה לכם ביטוח בניין משותף תוכלו להיות בטוחים שאפילו אם הבניין כולו ייהרס, עדיין יהיה לכם איך לממן את בנייתו מחדש. במילים אחרות, אפילו במקרים קיצוניים כמו הצפה, רעידת אדמה או כל נזק חמור אחר, חברת הביטוח תהיה זו שתוכל להתמודד עם עלות השיפוצים עבורכם ולכן ברור מדוע על ביטוח בניין משותף לא כדאי לוותר. שימו לב לעובדה שניתן לעשות ביטוחים נרחבים שיכללו כיסוי במקרה של נזק לעובדים קבועים בבניין, כיסוי במקרה של נזק לצד שלישי ועוד. למעשה, ההיגיון אומר שאם אתם כבר עושים ביטוח כזה, רצוי שהוא יהיה כמה שיותר נרחב וגם חשוב לעשות אותו כמה שיותר מהר.

 

ביטוח בניין משותף

 

כך בוחרים היום חברת ביטוח מתאימה

חשבתם לעשות ביטוח בניין משותף אבל בפועל אין לכם מושג מאיזו חברת ביטוח להזמין שירות כזה? אתם לא יודעים איפה מחכה לכם הצעת המחיר הכי טובה שיש וגם לא ממש ברור לכם האם המחיר זו הפונקציה הכי חשובה שקיימת? כדאי שתדעו שיש כמה פרטים שרצוי לשים לב אליהם כאשר מחפשים חברת ביטוח מתאימה. למשל, מה כוללת הפוליסה של ביטוח בניין משותף שמציעות לכם מספר חברות שונות? והאם המחירים הם פחות או יותר זהים? האם מדובר על חברת ביטוח שנותנת שירות אמין וטוב? ועד כמה החברה באמת זמינה לכל הלקוחות שלה כאשר קורה משהו? השקיעו בבירורים השונים האלה וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים החלטה נכונה. לעשות ביטוח אצל חברה כזו או אחרת זה אומנם לא זול, אך מצד שני, אין ספק שזה עדיף מאשר להזדקק לביטוח ולגלות שפחות אין לכם אותו.

 

 

 

Rate this post

כתיבת תגובה