ביטוח ועד בית - מה זה בדיוק אומר?

לוועד הבית יכולים להיות תפקידים שונים ומגוונים, והכול כתלות בסוג הבניין שבו הוא מתפקד. למשל, יש בניינים שבהם החליטו להעביר כמעט את כל הסמכויות של ועד הבית לחברה חיצונית שתהיה אחראית על הכול, אך עדיין, מי שצריך לייצג במקרים כאלה את הדיירים, הוא הוועד. לעומתם, יש אינספור בתים משותפים שבהם הוועד הוא זה שמזמין אנשי מקצוע כשצריך, הוא מקדם עבודות שיפוצים שונות והוא גם זה שמשלם את כל החשבונות החודשיים. מה שמשותף לכל המקרים האלה, הוא שלמרות שמדובר על תפקיד התנדבותי לכל דבר ועניין, חברי ועד הבית עלולים למצוא את עצמם נתבעים. יש לא מעט גורמים שיוכלו להחליט שהם תובעים את ועד הבית, כמו השכנים או אורחים שעוברים תאונה בשטח הבית המשותף. תוהים מה עושים במצב כזה ואיך אפשר להתכונן גם לקראת תרחישים כאלה מראש? פשוט מאוד: על ידי כך שתעשו ביטוח ועד בית.

 

באיזו פוליסת ביטוח כדאי לכם לבחור

כשחושבים על ביטוח ועד בית יש כמה דברים שצריך לברר, והראשון שבהם הוא שאתם באמת מבינים על מה אתם חותמים. כלומר, להיות בטוחים שהביטוח שלכם כולל גם תאונות לצד שלישי ואז, ברגע האמת, לגלות שזה לא בדיוק כך, זה עלול להיות נורא. הרבה פעמים אותן תאונות אישיות שנראות לנו שוליות ולא חמורות מידי עלולות להסתכם בעלות כוללת של אלפי שקלים בצורת פיצוי כלכלי שהנפגע בבניין יקבל. לכן, אם אתם יכולים להכניס גם סעיף כזה כשאתם רוצים לעשות ביטוח ועד בית, כמובן שזה כדאי. בנוסף לכל אלה, חשוב גם לברר מה תהיה העלות הסופית של הביטוח והאם תהיה לכם השתתפות עצמית כלשהי במקרה ואכן תצטרכו להפעיל את הביטוח. לכל חברת ביטוח יש מדיניות שונה ואופן עבודה מעט אחר, כך שברור מדוע, כאשר מדברים על ביטוח ועד בית, צריך לברר מראש הכול.

 

ביטוח ועד בית

 

חברה שכל הלקוחות ממליצים עליה – זה מה שאתם צריכים!

עוד דבר שחשוב להבין כאשר רוצים לעשות ביטוח ועד בית, זה שאומנם הרבה חברות יכולות להציע לכם פוליסות שונות, אך בפועל, רק חלק מהן באמת טובות. לא בכל מקום מחכה לכם שירות טוב ולא בכל מקום תוכלו לקבל מענה בכל ימות השנה. לכן נשאלת השאלה, מעבר למחירים ומעבר להיקף הפוליסה, איך בעצם בוחרים איפה לעשות ביטוח ועד בית? כאן בדיוק נכנסות לתמונה חוות הדעת השונות של לקוחות אחרים. את אותן חוות דעת אתם לא חייבים לקבל בעל פה מאנשים שאתם מכירים, שכן גם רשת האינטרנט תוכל לעזור לכם בכך. בעזרת האינטרנט תוכלו למצוא המלצות שונות אודות חברות ביטוח כאלה ואחרות, מה שיעזור לכם כמובן להחליט איפה אתם רוצים להיות מבוטחים, כך שרצוי לעשות סקר שוק קצר בנושא כבר עכשיו.

Rate this post

כתיבת תגובה